KONST / Litografier / Färglitografi 14666198
nr 1466 6198
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Färglitografi, Stockholmsmotiv, 290: upplaga. Signerade, yttermått inklusive ram: 64x63 + 56x68 cm
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 9 maj 2022
kl 18:54:07
3/5 23:01:33
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist